Aynası İştir Kişinin

ICRERA 2020 Glasgow/UK

9TH INTERNATIONAL CONFERENCE ON RENEWABLE ENERGY RESEARCH AND APPLICATIONS September 27-30, 2020

Yapay Zeka Paneli (Yapay Zeka Teknikleri ve Uygulamaları)

.Doç. Dr. Murat BEKEN :25 Kasım 2019 Erzurum Teknik Üniversitesinde Yapay Zeka adlı Panel de konuşmacı olarak katılım sağlamıştır.

TFD Uluslararası Fizik Kongresi (36)

Doç. Dr. Murat BEKEN; Önderliğinde Bilgisayar Mühendisliği bölümü öğrencilerimizden Nursaç KURT ve Pınar ÇAPAR geliştirdikleri Yapay Zeka Projelerini Türk Fizik Derneği’nin Uluslararası Fizik Kongresine (TFD36) göndermişlerdir. “Determination of Theoretical Fracture Criteria of Composite Material Using Artificial Intelligence Methods” ve “Estimation of Spread Size of Epidemic Diseases with Artificial Intelligence” isimli çalışmalarıyla katılım sağlamıştır.2020 TFD36’ da katılım sağlayanlar arasında öğrencimiz Nursaç KURT en genç katılımcı unvanını almıştır .Kendisinin başarılarının devamını dileriz.

Doç. Dr. Murat BEKEN; Eskişehir Teknik Üniversitesinin ev sahipliğini yapmış olduğu “IRDC 2019 International Disaster & Resilince Congress “ adlı kongrede “ Afet Yönetimi, Acil Durum Yönetimi ve İş Güvenliği : Bütüncül Anlayışı Yerleştirme” panelinde  “ Yapay Zeka ve Risk Analizi” konusu ile panelist olarak yer almıştır.

Marmara Bilişim Zirvesi 2019

Doç. Dr. Murat BEKEN Nişantaşı Üniversitesinin ev sahipliğini yapmış olduğu Marmara Bilişim Zirvesi de “ Orta Öğretim ’de Yapay Zeka”, konusu ile davetli konuşmacı olarak yer almıştır.

Dr. Murat BEKEN Yıldız Teknik Üniversitesi Seminer

Doç. Dr. Murat BEKEN ISG Çalışmaları, Endüstri 4.0 ve Yapay Zeka